facebook    twitter

Üye Giriş FormuSanayicilerin Soruları İş Hukuku Enstitüsü Tarafından Yanıtlanacak
Yazar İŞHUKUKU ENSTİTÜSÜ   

Hadımköy Arnavutköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) tarafından gerçekleştirilen, farklı sektörlerden birçok sanayiciyi bir araya getirecek olan organizasyon 17-18 Ocak tarihlerinde Avcılar Hilton Tree Hotel'de gerçekleştirilecek.

Yoğun bir katılımın beklendiği organizasyonda bir araya gelecek sanayiciler, aynı organizasyonda yer alacak olan İş Hukuku Enstitüsü (İHA) uzmanları aracılığıyla iş hukuku yasal uygulamaları hakkında bilgi sahibi olabilecekler. Sorularına doğrudan İş Hukuku Enstitüsü uzman avukatlarına yönlendirebilecek olan katılımcı firmalar bir yandan da kendi ürün ve hizmetlerini tanıtma fırsatı bulacaklar.

Sanayi sektörünü kaynaştırıp bir araya getirecek olan bu etkinlikte yüzlerce işadamı, yeni firmalarla tanışma ve doğrudan satış yapma fırsatı bulacak. Etkinlik sabah 10:00'da İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, Arnavutköy Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, HASİAD Başkanı Hüseyin Bozdağ ve İş Hukuku Enstitüsü'nden Av. Naciye Uçar'ın katılımıyla kokteyl ile başlayacak.

 

İş Hukukuyla İlgili Linkler