facebook    twitter

Üye Giriş FormuEmekliler Ücretlerine Yansıtılmayan Maaş Zamlarını Talep Edebilirler
Yazar İŞHUKUKU ENSTİTÜSÜ   

İş Hukuku Enstitüsü olarak sizleri önemli bir hak konusunda bilgilendirmek isteriz.

Ailenizde ve çevrenizde SSK veya Bağ-Kur emeklisi birçok insan vardır mutlaka. Peki bu kimselerin 2002 ve 2007 yılları içerisinde maaşlarına yansıtılmayan maaş zamlarını talep edebileceklerini biliyor muydunuz? Lütfen aşağıda yer alan bilgiler çerçevesinde bu haktan faydalanabilecek yakınlarınızı bilgilendiriniz.

Derecesine ve prim ödeme miktarına bakılmaksızın 2002 ve 2007 tarihi itibariyle SSK ve Bağ-Kur emeklisi olanlar, maaşlarına yansıtılmayan zamları talep edebilirler. Bu konuda açılan davalar teker teker sonuçlanmaya başladı ve dava yoluna başvuran emekliler aslında hakları olan ve kendilerine ödenmeyen bu maaş zamlarını aldılar. Ayrıca güncel maaşları mahkemece verilen karar doğrultusunda arttırıldı.

Siz ve yakınlarınız da iş ve sosyal güvenlik hukukunun en önemli uygulama merkezlerinden biri olan İş Hukuku Enstitüsü ile emeklilik maaş farkları ve emekli maaşınıza söz konusu zammın yapılarak maaşınızın güncellenmesi haklarınızı arayabilirsiniz.

Bilgi ve başvuru için:

0.212.217 98 28 numaralı telefondan ya da Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İş Hukukuyla İlgili Linkler